Daszki szklane

Daszki szklane to komfortowe i estetyczne typy zadaszeń wejść do budynków. Zabezpieczają drzwi oraz pomieszczenia przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych, takich jak: opady deszczu, śniegu, gradu, czy też wzmożony wiatr.

Wykonujemy je dla Państwa z nadzwyczaj bezpiecznego szkła: laminowanego oraz hartowanego. Przeważnie mocujemy daszki na stabilnych, metalowych okuciach lub wykorzystując metaloplastyki. Szkło jest wytrzymałe i zapewnia pełne bezpieczeństwo.

Daszki szklane to coraz bardziej popularny trend. Wiąże się to z ich użytecznością i gustownym wyglądem. Idealnie sprawdzają się szczególnie w nowoczesnych aranżacjach zewnętrznych, a także w tradycyjnej architekturze, gdyż nadają niekiedy zbyt ponurym budynkom lekkości i nowego uroku.

Wysokiej jakości daszki szklane to ponadczasowe rozwiązanie o wielu praktycznych zaletach. Zaopatrzyliśmy w daszki szklane wiele budynków na Śląsku, a użytkownicy są bardzo zadowoleni. Tworzymy daszki szklane dla osób indywidualnych, jak i firm oraz np. szkół, urzędów oraz banków.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – wszelkie wymiary zadaszeń, grubość szkła i sposób rozmieszczenia mocowań dobieramy pod Państwa personalne wymagania. Dla Państwa możemy ułożyć także między szybami folię z każdym motywem graficznym lub innymi ornamentami, aby spotęgować gustowny efekt wizualny.

Przykładowe realizacje daszków szklanych:

[Best_Wordpress_Gallery id=”6″ gal_title=”Daszki szklane”]