Balustrady szklane

Aktualnie balustrady szklane coraz częściej spełniają zadanie elementu architektonicznego, który zwiększa komfort mieszkańców i podnosi wartość mieszkania, domu bądź budynku użyteczności publicznej. Balustrady szklane całokształtne umożliwiają nieograniczoną swobodę w projektowaniu. Szeroka paleta możliwości w łączeniu akcesoriów pozwala na wkomponowanie ich do każdego wnętrza.

Proponujemy Państwu balustrady szklane samonośne, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Strukturę nośną balustrady szklanej stanowią zespolone dwie tafle niezwykle trwałego szkła hartowanego. Powstają one w procesie laminowania, co gwarantuje większe bezpieczeństwo.

Balustrady szklane są bardzo stabilne. Zapewniają bezpieczeństwo i niepowtarzalny wygląd. Od wielu lat z powodzeniem montujemy balustrady szklane na Śląsku w domach, mieszkaniach, firmach i w pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Balustrady szklane to znakomity pomysł na nadanie efektywnego kształtu dowolnemu wnętrzu. Dzięki takiemu rozwiązaniu nadasz pomieszczeniu lekkości i niepowtarzalnego efektu estetycznego. Prezentują się najlepiej we wnętrzach nowoczesnych oraz tych utrzymanych w stylu minimalistycznym.

Przykładowe realizacje:

[Best_Wordpress_Gallery id=”9″ gal_title=”Balustrady”]